O nas

Mariposa powstała z połączenia pasji do projektowania wyjątkowych przyjęć
i kreatywnych eventów oraz zamiłowania do organizowania i planowania logistyki wydarzeń.

Jesteśmy dyplomowanymi konsultantkami, które zdobywały kwalifikacje w największych i najdłużej działających na polskim rynku agencjach ślubnych!

Łączymy wieloletnie doświadczenie z innowacyjnymi pomysłami i nowoczesnym podejściem. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Chcemy poznać Wasze wizje i marzenia oraz styl, 
aby uczynić Wasz wyjątkowy dzień niezapomnianym i najszczęśliwszym!

Małgorzata Toporek

Współzałożyciel i właściciel firmy. Z wykształcenia jest technologiem żywienia oraz dietetykiem. Certyfikowany Wedding Planner. Przez ponad 20 lat organizowała i obsługiwała przyjęcia weselne, okolicznościowe – takie jak chrzciny, komunie, urodziny czy rocznice ślubu a także pikniki firmowe dla nawet 3tys. osób. Prowadziła również własną restaurację.
Planowanie i organizacja to coś, w czym czuje się najlepiej, ma mnóstwo energii
i nieskończenie wiele pomysłów.

Magdalena Sobolewska

Współzałożyciel firmy. Z wykształcenia logistyk, certyfikowany Wedding Planner i Event Manager. Animator i instruktor ogólnosportowy. Przez kilka lat obsługiwała przyjęcia oraz bankiety, zarządzała częścią restauracyjną w ośrodku wypoczynkowym.
Planowanie i organizowanie pracy swojej oraz grupy zawsze było jej pasją. Uwielbia tworzyć harmonogramy, budżety oraz scenariusze imprez. Autorka kreatywnej formy imprez integracyjnych dla firm.

Co nas wyróżnia?

Mamy bardzo duże doświadczenie w organizacji przyjęć! Najdłużej działające agencje ślubne są na rynku 10-12 lat. My doświadczenie w organizacji wesel, uroczystości rodzinnych oraz imprez firmowych zdobywaliśmy ponad 20 lat!

Nie działamy masowo – to nasza pasja, nie organizujemy kilkunastu, czy kilkudziesięciu imprez w roku. Pozwala nam to skupić się na Was i być zawsze gotowymi na Wasze pytania i nowe pomysły.

Mamy konkurencyjne ceny – zbliżone do cen innych agencji, które organizują nawet kilkadziesiąt imprez roku. My mamy dla Was więcej czasu i poświęcamy Wam całą swoją uwagę.

Nie zarabiamy na prowizjach! Wszystko co uda nam się wynegocjować jest dla Was – niższa cena, dodatkowe usługi bądź atrakcje. Część podwykonawców oferuje specjalne zniżki tylko dla naszych Klientów!