Jak pracujemy?

Pierwsza rozmowa

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez mail. Prześlemy ankietę aby zorientować się czego potrzebujecie oraz poznać Wasze oczekiwania.
Omówimy zakres naszej pracy i przedstawimy ofertę. Bezpłatnie i niezobowiązująco.

Pierwsze spotkanie

Jeśli zdecydujecie się umówić z nami na kawę lub, jeśli mieszkacie za granicą –
na rozmowę przez Skype, przedstawimy szczegółową ofertę oraz omówimy co zawiera umowa. Ustalimy dogodne dla Was rozłożenie płatności.
Po podpisaniu umowy zaczynamy przygotowania.

Tworzymy harmonogram i zaczynamy działać!

Od razu tworzymy harmonogram, tak abyście w każdej chwili wiedzieli na jakim etapie przygotowań jesteśmy oraz jak pracujemy.
Opracowujemy szczegółowy budżet zgodnie z zakładanymi przez Was kwotami.

Wybieracie spośród najlepszych podwykonawców

Wspieramy Wasze pomysły oraz marzenia i zgodnie z Waszą wizją sprawdzamy dla Was dostępność profesjonalnych i sprawdzonych podwykonawców.
Negocjujemy warunki oraz ceny, weryfikujemy umowy i przedstawiamy Wam najlepsze propozycje a Wy musicie jedynie dokonać wyboru.

Jesteśmy w stałym kontakcie

Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Możecie kontaktować się nami, kiedy pojawią się nowe pomysły, wątpliwości lub jeśli macie pytania. Notujemy wszystkie Wasze idee
i proponujemy najlepsze rozwiązania.
Na bieżąco zdajemy Wam relacje z postępów naszej pracy.

Koordynujemy przyjęcie

Jesteśmy z Wami od początku przygotowań, dbamy o przebieg wydarzeń zgodnie
z napisanym wspólnie scenariuszem. Koordynujemy działania podwykonawców, punktualność, rozwiązujemy problemy. Działamy dyskretnie, tak aby nie przeszkadzać
a jednocześnie żebyście mieli świadomość, że cały czas jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Jednocześnie sprawdzamy wielokrotnie gotowość sali, dekoracje, plan usadzenia gości. Koordynujemy atrakcje oraz całe zaplecze logistyczne – transport gości, zameldowanie
w hotelu, oprowadzenie.
W zależności od wielkości imprezy koordynatorów może być kilku.

Rozliczamy się z podwykonawcami

Jeżeli macie życzenie rozliczamy się z podwykonawcami, abyście nie musieli w trakcie przyjęcia odrywać się od zabawy. Odpowiadamy również za zadania po przyjęciu, takie jak demontaż dekoracji czy zorganizowanie sprzątania sali.